نظر به سیر تحول و گسترش علم و دانش در دنیا، صنعت بسته بندی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و روز به روز شاهد پیشرفت و گسترش علم و فناوری های نوین در این صنعت بوده ایم.

آنچه ما با تجربه ۲۰ ساله ی خود به دنبالش هستیم، حرکت به سمت پیشرفت ، نوآوری و تاثیری بیش از پیش بر بازار های ایران و به دنبال آن بازار های بین المللی می باشد.

آنچه بیش از هر چیز برای شرکت پلاستیک ماشین الوان دارای ارزش بسیار بالاییست، توسعه کمی و کیفی ماشین آلات صنعت چاپ و فیلم بوده است. و در این سالیان نیز در این امر موفق عمل نموده ایم. نکته دیگر که می توان بدان اشاره نمود افزایش سهم ۲۰ درصدی بازار داخل است ، تا بتوان نیاز مشتریان را تامین و به دنبال آن رضایت مشتریان را جلب کرد.

از دیگر مسائل مهم که همیشه به دنبال آن بوده ایم افزایش سهم صادرات منطقه ای است. این امر تاکنون با موفقیت روبرو بوده و ما امید داریم که روز به روز پیشرفت بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

رضایت مندی مشتریان با توجه به توان فنی، علمی، تجربی و سیستم های نوین مدیریتی از جمله اهداف مهم این شرکت است. شرکت پلاستیک ماشین الوان همچنین با توجه به گسترش علم و تکنولوژی و پیشرفت فناوری های روز و روی آوردن به سیستم خدمات آنلاین، آماده ارائه هرگونه خدمات آنلاین به مشتریان خود می باشد.